×

Ostrzeżenie

Wystąpił błąd podczas wczytywania modułu Table 'a1komputer_2017.#__modules_menu' doesn't exist SQL=SELECT m.id, m.title, m.module, m.position, m.content, m.showtitle, m.params, mm.menuid FROM #__modules AS m LEFT JOIN #__modules_menu AS mm ON mm.moduleid = m.id LEFT JOIN #__extensions AS e ON e.element = m.module AND e.client_id = m.client_id WHERE m.published = 1 AND e.enabled = 1 AND (m.publish_up = '0000-00-00 00:00:00' OR m.publish_up <= '2019-12-15 00:39:58') AND (m.publish_down = '0000-00-00 00:00:00' OR m.publish_down >= '2019-12-15 00:39:58') AND m.access IN (1,1) AND m.client_id = 0 AND (mm.menuid = 101 OR mm.menuid <= 0) ORDER BY m.position, m.ordering.

Praca

Aktualne oferty:

Sprzedawca / Obsługa Klienta

Do naszego niewielkiego zespołu poszukujemy osoby, która zajmie się kompleksowo obsługą Klienta.

Głównym obowiązkiem będzie, rzecz jasna, sprzedaż towarów i usług, które znajdują się w naszej ofercie. Będziesz musiał/musiała dbać o aktualność towarów, a kiedy zajdzie potrzeba, to zamawiać brakujący asortyment. Będziesz też tworzyć oferty dla Klientów, dbać o ekspozycję towarów i porządek w sklepie. Z czasem będziesz również obsługiwać sklep internetowy oraz platformy OLX i ALLEGRO. Druga część Twoich obowiązków będzie dotyczyła logistyki serwisu obejmującej przyjęcia i wydania urządzeń, wyszukiwanie i zamawianie części oraz konsultacje z Klientami.

Miejsce pracy to centrum Wołomina - sklep i serwis komputerowy przy ul. Kościelnej 20. Nasz zespół aktualnie składa się z 3 geeków. Oferujemy wynagrodzenie podstawowe + prowizję. Co trzecia sobota będzie pracująca.

Jeśli dotarłeś do tej części ogłoszenia, to znaczy, że jesteś zainteresowany/zainteresowana, przeczytaj zatem jakie stawiamy wymagania. Nie martw się, nie przeczytasz tutaj, że musisz mieć wyższe wykształcenie i znać 3 języki obce oraz mieć 20 lat doświadczenia. My szukamy ludzi z pasją. Musisz interesować się szeroko rozumianą informatyką-komputerami. Musisz wiedzieć jaka jest różnica pomiędzy USB 2.0, a USB 3.0. Musisz umieć korzystać z Google i wiedzieć, jak szybko znaleźć informację o tym jaki tusz pasuje do drukarki HP 3635. Będziesz pracować z Klientem, zatem oczywistym jest, że musisz lubić ludzi. Szukamy kogoś otwartego, ale i opanowanego, kto zna podstawowe zasady dobrego wychowania. Ostatnimi cechami, chociaż nie wiemy, czy nie najważniejszymi, jakich szukamy u idealnego kandydata są skrupulatność i dokładność.

Jeśli nadal to czytasz to prawdopodobnie zgłosisz się do tej pracy. Aby to zrobić, wyślij nam swój życiorys zawodowy na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Jeśli nie masz CV, lub jesteś dopiero na początku drogi zawodowej, napisz w mailu kilka szczerych zdań o sobie: skąd jesteś, gdzie się uczysz/uczyłeś(-łaś), jakie masz hobby i czemu uważasz, że to stanowisko jest dla Ciebie.

Dołącz proszę do swojej oferty standardowy zapis:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883), tj. z dnia 26.06.2014 r. (Dz.U. z 2014 r. poz. 1182 ze zm.)).”


Serwisant

Zakres obowiązków na stanowisku:

 • serwis komputerów
 • usługi związane z administracją sieci komputerowych
 • serwis urządzeń peryferyjnych
 • usługi związane z instalacją sieci komputerowych
 • instalacja i serwis oprogramowania biurowego
 • wsparcie wdrożeniowe systemów do zarządzania firmą

Wymagania:

 • znajomość zagadnień związanych ze sprzętem komputerowym
 • umiejętność konfiguracji i administracji systemów Windows i Linux
 • umiejętność obsługi popularnych aplikacji biurowych oraz multimedialnych
 • umiejętności interpersonalne
 • prawo jazdy

Wyślij nam swój życiorys zawodowy na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Dołącz do swojej oferty standardowy zapis:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883), tj. z dnia 26.06.2014 r. (Dz.U. z 2014 r. poz. 1182 ze zm.)).”